Інтернет магазин джинсового одягу, джинси levis, wrangler, lee, montana, куртки Alpha Industries
Новинка

Куртка M-65 з підстібкою Rothco

В наявності

Виробник: Rothco

Доступні опції


  • 4 490 грн.


Класичний дизайн польової куртки Camo M-65 від Rothco забезпечує неперевершене тепло, довговічність і комфорт у холодну погоду.

Польова куртка виготовлена відповідно до державних специфікацій
Водовідштовхувальний поліетилен/бавовняна саржа Зовнішній вигляд із плечовими погонами
Знімна стьобана підкладка зі 100% поліестеру
Потайний капюшон із латунною застібкою-блискавкою та капюшоном на шнурках
Міцна латунна застібка-блискавка, штормовий клапан на застібку, 4 кишені на застібках
Манжети-липучки для зап'ястя для кріплення рукавичок
Шнурок для талії та низу для щільного прилягання.

Польова куртка Camo M-65 від Rothco була виготовлена відповідно до військових специфікацій (M-65 була реалізована армією США та Корпусом морської піхоти США в 1965 році) і розроблена, щоб забезпечити неперевершене тепло, довговічність і комфорт у будь-які холодні погодні умови. Конструкція польової куртки M-1965, спочатку створеної для збройних сил США, включає водовідштовхувальну зовнішню оболонку з бавовни/поліетилену для захисту від вітру, дощу та інших зовнішніх елементів, а також знімну стьобану підкладку з поліетилену для додаткового тепла. Військове пальто має капюшон зі шнурком, який можна приховати, який можна легко зберігати всередині коміра через латунну застібку-блискавку. Комір також містить поля на липучках, тому ви можете повністю закрити комір, щоб зберегти шию в теплі. Зберігайте будь-які речі першої необхідності в чотирьох складених нижніх кишенях на одинарній застібці; два розташовані на грудях, а інші два на талії. Щоб захистити зовнішні елементи від зовнішнього середовища та дозволити вам залишатися в теплі, армійська куртка оснащена міцною латунною застібкою-блискавкою з штормовим клапаном на шести ґудзиках. Куртка у стилі мілітарі включає манжети на зап’ясті на липучках і внутрішні гачки, що дозволяє правильно застібнути рукава куртки парою рукавичок, прикріпивши петлі на рукавичках, а потім закривши рукава манжетами на липучках. Куртка Camo M-65 від Rothco, ідеально виготовлена відповідно до державних вимог, є ідеальною курткою, яку можна взяти з собою у наступну подорож на природі.

Camo M-65 Field Jacket от Rothco была изготовлена в соответствии с военными спецификациями (M-65 была внедрена армией США и Корпусом морской пехоты США в 1965 году) и предназначена для обеспечения непревзойденного тепла, долговечности и комфорта в любых холодных погодных условиях. Первоначально изготовленная для вооруженных сил США, полевая куртка M-1965 состоит из водоотталкивающей хлопчатобумажной/полиэфирной внешней оболочки для защиты от ветра, дождя и других погодных условий, а также съемной стеганой подкладки из полиэстера для дополнительного тепла. Пальто в стиле милитари оснащено скрытым капюшоном на шнурке, который можно легко убрать в воротник с помощью латунной застежки-молнии. Воротник также имеет поля для крючков и петель, так что вы можете полностью закрыть воротник, чтобы сохранить шею в тепле. Храните все необходимое в четырех плиссированных грузовых карманах с одной кнопкой; два расположены на груди, а два других - на талии. Чтобы не допустить проникновения внешних факторов и позволить вам оставаться в тепле, армейская повседневная куртка оснащена прочной тяжелой латунной застежкой-молнией с ветрозащитным клапаном с шестью пуговицами. Куртка в стиле милитари включает в себя манжеты на липучках и внутренние петли для застежек, которые позволяют правильно затянуть рукава куртки с парой перчаток, прикрепив петли к перчаткам, а затем застегнув рукава манжетами с липучками. Куртка Rothco Camo M-65 идеально изготовлена в соответствии с государственными спецификациями. Это идеальная куртка, которую можно взять с собой в следующую поездку на природу.

55% Cotton / 45% Polyester (Exterior) and 100% Polyester Liner

Виробник Rothco USA. Зроблено в Китаї.

розмір М: ширина під рукавами см, рукав см

розмір L: ширина під рукавами см, рукав см

розмір XL: ширина під рукавами 75см, рукав 62см

розмір XXL: ширина під рукавами см, рукав см


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
@ 2021 Всі права захищено.