Інтернет магазин джинсового одягу, джинси levis, wrangler, lee, montana, куртки Alpha Industries
Топ продажу

Чоловічі джинси Levis Mens 501 Original Fit Jeans Rinse

В наявності

Виробник: Levis

Доступні опції


  • 3 230 грн.Справжні фірмові джинси для тривалого носіння Levis 501 ® Original Fit Jeans

Чоловічі джинси з США Levi's 501 Original Fit Jeans Rinse.

Найпопулярніша модель Levis.
Цієї моделі вже більше 100 років.
Темно синій класичний колір без потертостей
Класичний крій - «сидять як влиті" ©
Обов'язкові, традиційні, написи на ґудзиках і заклепках
Висота пояса 12 1/4 »
Охоплення штанини внизу: 17 1/4 »
Premium 100% cotton denim
Посадка трохи нижче талії
Автентична конструкція з п'ятьма кишенями
«Ніколи не буває багато цих джинсів Levis»! ©
Плотностьткані 12,5oz

Оформіть замовлення, і ми з Вами зв'яжемося, щоб уточнити розмір. Або зателефонуйте: 050 3268890, 096 3459966.

 Існує помилкова думка, що якість товарів пов'язано з країною виробника. Джинсовий одяг компанії Levi Strauss & Co виробляють в таких країнах як: Мексика, Камбоджі, Бангладеш, Китай, Єгипет та інші. Шиють джинси, з тканин вироблені на замовлення для Levi Strauss & Co за стандартами і контролем компанії. Фурнітура (блискавки, гудзики, заклепки, ярлики) на всіх фабриках однакові. Лекала, за якими шиють джинсовий одяг, розроблені Levis і на всіх фабриках також однакові. Всі джинси проходять ретельний контроль на відповідність стандартам Levi Strauss & Co. Тому якість джинсів залежить тільки від їх оригінальності. Детально про це написано в статті «Як купити справжні джинси» на нашому сайті.

Моделі Levis 501 вже більше 100 років. Спочатку її вид був іншим, ніж той який має в наші дні 501 модель. Згодом модель змінювалася, щось додавалося і поліпшувався. Наприклад, фірмові заклепки з міді на кишенях вперше стали ставити в 1960 році, тоді ж з'явилася подвійна жовта рядок у формі здвоєної арки, вишита на задніх кишенях. Після додався шкіряний лейбл з зображенням двох коней, які намагаються розірвати джинси. Всі ці зміни разом з п'ятьма міцними кишенями і гудзиками з нікелю на застібці більше століття уособлюють собою основні особливості моделі 501.

У 1959 році з'явилися не випрані джинси, які після прання мали усадку. Пізніше велику букву «E» в назві марки замінили маленькій рядкової «е». З цього моменту джинси, зшиті до 1971 року стали називати «Левіс з великим Е».

Напередодні літньої олімпіади 1984 року в Лос-Анджелесі була запущена потужна рекламна компанія, що просуває «блакитні Levis 501». Вкладені кошти себе окупили: сильно збільшивши продажі. А знамениті джинси Levis стали символом міцності, надійності, стилю і якості.

Відмінна якість класичних Levis 501, гарантовані спеціальними технологіями. Адже на виготовлення цих джинсів йде на третину більше часу, ніж на виробництво інших. Ця модель завжди представлена ​​в колекціях і має великий асортимент квітів і тканин. Фірмова рядок, міцні тканини і відмінну якість, стали відмінною рисою не тільки цієї моделі, але і всієї марки.


 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
@ 2021 Всі права захищено.