Інтернет магазин джинсового одягу, джинси levis, wrangler, lee, montana, куртки Alpha Industries

Чоловічі джинси Levis 501 93 STRAIGHT FIT MEN'S JEANS Heather Rinse

В наявності

Виробник: Levis

Доступні опції


  • 2 470 грн.



Справжні фірмові джинси для тривалого носіння Levis 501 93 STRAIGHT FIT MEN'S JEANS Heather Rinse

Винтажний крій 1993 року

Найпопулярніша модель Levis.
Цієї моделі вже більше 100 років.
Темно синій класичний колір без потертостей
Класичний крій - «сидять як влиті" ©
Обов'язкові, традиційні, написи на ґудзиках і заклепках
Посадка трохи нижче талії
Автентична конструкція з п'ятьма кишенями
«Ніколи не буває багато цих джинсів Levis»! ©
Шільністьтканини 12,5oz

99% Premium cotton denim, 1% elastane

Оформіть замовлення, і ми з Вами зв'яжемося, щоб уточнити розмір. Або зателефонуйте: 050 3268890, 096 3459966.

 Існує помилкова думка, що якість товарів пов'язано з країною виробника. Джинсовий одяг компанії Levi Strauss & Co виробляють в таких країнах як: Мексика, Камбоджі, Бангладеш, Китай, Єгипет та інші. Шиють джинси, з тканин вироблені на замовлення для Levi Strauss & Co за стандартами і контролем компанії. Фурнітура (блискавки, гудзики, заклепки, ярлики) на всіх фабриках однакові. Лекала, за якими шиють джинсовий одяг, розроблені Levis і на всіх фабриках також однакові. Всі джинси проходять ретельний контроль на відповідність стандартам Levi Strauss & Co. Тому якість джинсів залежить тільки від їх оригінальності. Детально про це написано в статті «Як купити справжні джинси» на нашому сайті.

Моделі Levis 501 вже більше 100 років. Спочатку її вид був іншим, ніж той який має в наші дні 501 модель. Згодом модель змінювалася, щось додавалося і поліпшувався. Наприклад, фірмові заклепки з міді на кишенях вперше стали ставити в 1960 році, тоді ж з'явилася подвійна жовта рядок у формі здвоєної арки, вишита на задніх кишенях. Після додався шкіряний лейбл з зображенням двох коней, які намагаються розірвати джинси. Всі ці зміни разом з п'ятьма міцними кишенями і гудзиками з нікелю на застібці більше століття уособлюють собою основні особливості моделі 501.

У 1959 році з'явилися не випрані джинси, які після прання мали усадку. Пізніше велику букву «E» в назві марки замінили маленькій рядкової «е». З цього моменту джинси, зшиті до 1971 року стали називати «Левіс з великим Е».

Напередодні літньої олімпіади 1984 року в Лос-Анджелесі була запущена потужна рекламна компанія, що просуває «блакитні Levis 501». Вкладені кошти себе окупили: сильно збільшивши продажі. А знамениті джинси Levis стали символом міцності, надійності, стилю і якості.

Відмінна якість класичних Levis 501, гарантовані спеціальними технологіями. Адже на виготовлення цих джинсів йде на третину більше часу, ніж на виробництво інших. Ця модель завжди представлена ​​в колекціях і має великий асортимент квітів і тканин. Фірмова рядок, міцні тканини і відмінну якість, стали відмінною рисою не тільки цієї моделі, але і всієї марки.


 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
@ 2021 Всі права захищено.