Інтернет магазин джинсового одягу, джинси levis, wrangler, lee, montana, куртки Alpha Industries
купуємо справжні джинси

купуємо справжні джинси

На жаль, в наше століття розвинених технологій і процвітаючої науки, так само добре розвинений, а в нашій країні грандіозно процвітає ринок «других ліній», «супер-копій», а попросту підробок. Часто це легко визначити навіть «неозброєним оком», але зустрічаються і справжні шедеври «підробленого мистецтва». Безумовними лідерами цього ремесла стали китайські «майстра». Нітрохи не відстають від них турки, і навіть наші, вітчизняні «виробники». Слід також зазначити, що підробки ці своїми розпізнавальними знаками (етикетками, ярликами) в більшості своїй ніколи не вказують справжню країну-виробника, тут виключно «made in Italy, USA, Paris, London ...» Тому ризик купити підробку, набуваючи річ в будь-якій точці планети дуже великий. Особливо це поширено в інтернет магазинах одягу. Так як же все-таки не купити підробку, як не допомагати розвиватися, міцніти і багатіти за наш рахунок непорядних «бізнесменів» - про це наша стаття!


По-перше, - марно зараз на лайба Levi's і Lee шукати написи «Made in U.S.A.», якщо тільки це не моделі за 200 $ або дуже старі стоки. Як і більшість сучасних найбільших корпорацій американці теж використовують робочу силу Китаю або Латинської Америки, економлячи таким чином свої витрати на виробництво. Ливайс закрив свій останній виробництво в США в 2006 році. І тепер відшиває тільки дорогі моделі на замовних фабриках в США.

Тому фірмові джинси - це фірмові джинси- «Made in China (Mexico,Egipet, Shri-Lanka, Lesotho, Bangladesh)«, - це всього навсього економічно вигідний спосіб виробництва, але вже точно не критерій «підробки-справжності».

Тепер розглянемо, що ж можна вважати такими критеріями і ознаками.


1) Ціна. Хоча ціна не може бути основним фактором автентичності та якості, все ж потрібно мати на увазі, що адекватна ціна якісних брендових джинсів з Америки коливається в межах 100 доларів за пару. Оригінальні фірмові джинси можуть коштувати дешевше 50 доларів тільки в США і тільки під час розпродажів. Незважаючи на те, що процес виробництва здешевлюється деяким чином за рахунок пошиття джинсів не в Америці - джинсовий одяг шиється з бавовни, вирощеного в США, з тканини, виробленої в США і під контролем компаній США, що не може бути дешево. Тому рекомендована ціна виробника становить 60-90 доларів, ніяк не менше! Якщо вам пропонують в Україні джинси, дешевше 60 доларів і стверджують, що це фірма - вам брешуть. Якщо це не розпродаж останніх залишків.

2) Якість шиття. Джинси з Америки мають рівні і оброблені рядки з рівномірними стібками без будь-яких петель на лицьовій стороні. Акуратні нераспускающимся краю, оверложенние з вивороту. Допускаються необрізані кінці ниток або (в окремих випадках) накладені рядки довжиною не більше 5 см (в тих місцях, де у швачки закінчується нитка) крім бічних, задніх і передніх швах топстіччінга, а так-же на кишенях. Особливо можна звернути увагу на якість нитки, вона повинна бути міцною, капронової. Будь-які «китайські» джинси, хворіють гнилими нитками.

3) Якість тканини. Якщо в одну руку взяти американський денім, а в іншу - турецька контрафакт, то відразу відчуваєш колосальну різницю. Справжнє американське якість тканини відрізняється однозначно і миттєво! Це Америка, і це ні з чим не сплутаєш. Навіть фірмові джинси європейських відділень відрізняються на дотик від американських,

тому що тканина виткана не в США, хоча за якістю може і не поступатися.

4) Нарешті, кожен виробник намагається захистити свої вироби якимось набором ступенів захисту, як би «секретними пастками». У кожного напряму вони свої.
Levi's

    Тип тканини: чоловічі джинси Ливайс шиються, в більшості, з саржі діагонального типу. Тканина має чіткий діагональний малюнок, на моделях будь-якого кольору і обробки. Чорна джінсовку повністю чорна, як з вивороту, так і з особи. Світла виворіт у чорного кольору, тільки у моделей SHRINK-TO-FIT і BLACK RINSED.


Особливо захищена 501-я модель:


    Обов'язкова присутність на поясному лейблі моделі 501 (і тільки у цій моделі) історичного імені даної моделі: «XX».

    Сам «шкіряний» лейбл (насправді це спеціальний картон з полімерними складовими), може бути і сильно «побитим» і абсолютно новим, в залежності від виду обробки самих джинсів. Лейбл повинен абсолютно відповідати «зношеності» штанів. Оскільки його перуть разом з джинсами.


                                               

    Це ж ім'я згадується і на друкованому штампі, завдані зсередини на «мішок» передньої кишені.

                            


Цей штамп на моделі 501 (і тільки на ньому), пошитим празднеством Levis USA, повинен пристустувати область. Якщо його немає, то це підробка. Так-же штампа може не бути на європейському пошиві, і на винтажних 501 випуску до 2002 року (пологая арка). Але на дуже повідомлення — із США — має бути.

- Levi's 501 застібається тільки на кнопки.


                                               

                                             

— Ґудзики мають бути зі сплаву нікелю — білі.

Ґудзики з міддю або тоновані ставляться тільки на певні моделі зі спеціальною обробкою (прання). У розмірів W27-W29 гудзиків (всіх разом, — з поясною) — 4. На решті ходових розмірів — 5. На великих розмірах — 6 штук.

  На всіх моделях категорії Red Tab обов'язково встановлені заклепки на кутах всіх кишень спереду. На задні кишені ставляться заклепки тільки на фешн-моделях і на ряді моделей для жінок. Заклепки повинні мати по обидва боки напис по колу: LS&CO–S


Самі заклепки можуть бути як мідними, і зі сплаву нікелю. Залежить від кольору моделі. У джинсів кольори індиго – вони завжди мідні.

Відсутність заклепок на задніх кишенях спеціально дублюється на підвісному товарному ярлику задньої кишені: «Bar Tacke At Point of Strain» — «Підсилюючий шов у напружених місцях».


                                         


-На внутрішній частині гудзика вибитий номер, який повинен збігатися з номером на етикетці, що вшита в ліву штанину зсередини. Чеканится він спеціально нечітко, на відміну підробок, де цей номер вибитий ідеально.

501 модель забезпечена ярликом, вшитим у зовнішній шов лівої штанини зсередини. На ньому логотип levis b вплетена металізована плоска нитка із мікро текстом.


                                                              


З 2016 року внутрішні ярлики на моделі 501 виглядають наступним чином:


                                                                            





Решта моделей Levi's Red Tab:

     Етикетка зі службовою інформацією, розміром та інструкцією та місцем виробництва вшита у пояс з лівого боку над передньою кишенею, з вивороту. Мікро текст – відсутній. Цифри на гудзику та на цій етикетці теж мають збігатися.

     На язичку блискавки зовні вибитий логотип Levi's, а зсередини - довжина замку YKK 45, такий же логотип, або там порожньо.


                                                         

                                                           Нова блискавка.

                                               

                                                         

                          

                                                           Стара блискавка.

1971 року, на червоному прапорці велика «E», стала маленькою «e». На деяких екземплярах джинсів Red Tab містить лише значок патентної реєстрації "®", без логотипу "levi's". Останнім часом такий прапорець зустрічається дедалі частіше. Це так званий ребрендинг з метою здешевлення виробництва.



Слід зазначити, що напис "levi's" в оригінальних джинсах має сріблясто-білий відтінок, на відміну від підробок, де нитка просто біла.

Крім цього, оригінальні джинси levi's відрізняються ще цілим рядом прихованих елементів захисту, які компанія не афішує. Але для того, щоб не купити підробку, достатньо і тих відомостей, що викладені вище.
Ну і найпоширеніша помилка шарлатанів — це «дзьоб орла» виконаний без перетину рядків. У справжнього лівайсу кінчик «арки» має бути таким:


                                        


Ну і останній рубіж захисту, це штрих – код. Лівайс і Компанія як корпорація на всі свої вироби ставить штрих-код. Дані, закодовані на штрих-коді, можна перевірити на офіційному сайті глобальної системи GS1.


Wrangler

Тип тканини: Поширеним міфом є той факт, що ВЕСЬ справжній Ренглер шиється лише з тканини типу «ламана саржа» BROKEN TWILL (або ялинка, по-простонародному). Але це не так. З такої тканини шиються (однозначно) лише моделі Rigid та ряд курток/жилетів, що належать до крою COWBOY CUT.




                        


2. Моделі серії gold buckle (прання зі спеціальною обробкою), можуть бути пошиті і з тканини з діагональним малюнком. Наприклад, Wrangler 13MWZ Prewashed у кольорі Antique Blue – саме з тканини з діагональним малюнком. Але тканина у Ренглер завжди щільна і важка. Злегка «пухнаста» на дотик.

Рядки на гульфіку виконані нитками під основний колір моделі - їх практично не видно на нових джинсах. У міру линяння рядки дуже красиво виявляються.

Подвійна, зовнішня строчка (топстіччінг) на штанині виконана зовні її. Нахльостує тканини спереду — назад. Рядок виконаний нитками двох кольорів – зовнішня руда, внутрішня у колір моделі. У «військово-морських» 935 та 945 – рядки на штанинах виконані нитками одного кольору – рудими.

"Шкіряні" лейбли у серії Cowboy Cut пришиті на правому задньому кишені. У "номерних" Wrangler лейбл виконаний з пружного пластику, що нагадує лінолеум, кольору гречаної каші. Логотип на ньому у вигляді ласо.


                                     


І тільки у моделей 935 і 946 цей лейбл із коричневого м'якого шкірозамінника. Моделі Джордж Стрейт і Сілвер Едішен також відрізняються кольором ярликів, кожен по-своєму. Але швидше за все нарватися на підробку цих моделей неможливо.

Прапорець – «Tab» вшитий у рядок над задньою правою кишенею і розрізняється за кольором фону та логотипу. Це залежить від моделі (червоний, чорний, синій та ін.), у номерних – з написом «мотузкою», а ось у моделей 935 та 945 у вигляді друкованих літер.


                           


Гудзик мідний (срібний і «сільвер Едішн»), на якому вибитий логотип у вигляді стібків.


                                           


Язичок замку прямокутний із вибитим на ньому контуром ковбойського чобота. З 2022 року з'явилася нова блискавка без чобота.


                                                                       


                                                               


Заклепки з мідним, опуклим капелюшком досить великі і порожні.

Зворотна частина заклепки виконана із сталі. 935 та 945 відрізняються і заклепками – їх там немає.

     У всіх моделей (крім 31MWZ) заклепки на годинниковій кишені немає, годинна кишеня щільно прилягає до пояса, щоб уникнути випадання дрібних предметів з цієї кишеньки:

У 31MWZ кишенька розташована нижче, забезпечена заклепкою

Ну і знову ж таки, — штрих-код.


Lee


Жодних особливих «пасток» на джинсах цієї марки немає.

Але тканина та пошиття говорять самі за себе.

– Нитки жовтого відтінку на кольорах індиго. На чорних та кольорових – нитка у колір тканини.

     Майже ідеальні рядки.

     Tab розташований або на годинниковій кишеньці, або над задньою правою кишенею.

     Замки – блискавка виробництва YKK – саме ці три букви мають бути на язичку замку.

     На сервісному ярлику, який вшитий зсередини в пояс над лівою передньою кишенею, обов'язково вказується країна виробництва та адреса компанії в США.
     Придбати фірмові джинси levis, wrangler, lee можна у нашому магазині.


 28.09.2019
 text_viewed
@ 2021 Всі права захищено.