Інтернет магазин джинсового одягу, джинси levis, wrangler, lee, montana, куртки Alpha Industries
Як відрізнити підробку від фірмового товару Джинси Levis, Wrangler, Lee?

Як відрізнити підробку від фірмового товару Джинси Levis, Wrangler, Lee?

Ми живемо в час, коли в ногу з розвитком технологій удосконалюється досвід виробників, що копіює авторитетні бренди одягу. Нам, як представникам іменитих фабрик США, хочеться звернути увагу на якість асортименту наших джинсів та уберегти потенційних клієнтів від спокуси купити підробку. Більшість людей, які мають хоча б віддалене поняття про те, як виглядає справді якісна річ, запросто побачать фальш, проте є «але». Справа в тому, що напис "Made in U.S.A." нічого не гарантує, більше того, може означати протилежне - все тому, що фірми Levi's і Lee, наприклад, ніколи не пишуть цей напис. У той же час, напис «Made in China» абсолютно не вагомий критерій для визначення справжності джинсів – існують філії в Китаї, при цьому джинси анітрохи не гірші, оскільки технологія залишається американською.

Щоразу, купуючи в магазинах-одноденках, Ви ризикуєте переплатити за неякісні джинси – час навчитися розрізняти – як виглядає підробка, а як справжні джинси від «Levis», «Wrangler» та «Lee».

     Насамперед не варто наївно вважати, що фірмові джинси можуть коштувати дешево. Можливість побачити в Україні ціну менше 60 $ – велика рідкість, т.к. вартість джинсів виправдовується високою якістю американської бавовни. Виняток – це спеціальні аукціони чи акції.
     Не буде зайвим згадати про рівні рядки – саме такими вони мають бути у брендових джинсах. Підробки, як правило, відрізняються померлими нитками.
     У джинсах "Levis", "Wrangler" і "Lee" тканину навпомацки неможливо сплутати з підробкою. Одного разу, купивши справжні американські джинси, Ви ніколи не забудете відмінності.
     Отже, найцікавіше пастки, придумані дизайнерами цих іменитих компаній. Про них ми розповіли у статті тут.

 11.03.2014
 text_viewed
@ 2021 Всі права захищено.